Buzios Com Estilo Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Wind surfing Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Buzios Com Estilo Βίλα με 3 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Porto da Barra Búzios και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με ιστιοσανίδα, κατάδυση και πεζοπορία στην περιοχή.
Το Παραλιακό Μονοπάτι Orlat Bardot βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ., ενώ η Παραλία Ferradurinha απέχει 2,1 χλμ. από η βίλα με 1 μπάνιο. Lagoa de Geribá, που βρίσκεται 7 λεπτά με τα πόδια από την παραθεριστική κατοικία, προσφέρει στους επισκέπτες ένα γαλήνιο καταφύγιο για να χαλαρώσουν.
Οι επισκέπτες θα θαυμάσουν τη θέα στον κήπο.
Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα παρέχει στους επισκέπτες παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Οι επισκέπτες έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας, που σερβίρονται στο Belli Belli Gastrobar, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες έχουν εύκολη πρόσβαση στη στάση λεωφορείου Trevo da Barbuda, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 700 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Παραλία Χελώνας1,6 χλμ.
- Παραλία Brava4,3 χλμ.
- Bus Central Station2,5 χλμ.
- Gerobá Lagoon400 μ.
- Παραλία Lagoinha3,4 χλμ.
- Λιμνοθάλασσα Ferradura2,5 χλμ.
- Rua das Pedras2,8 χλμ.
- Παραλία Azeda4,3 χλμ.
- Παραλία Armação3,8 χλμ.
- Brigite Bardot Border3,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ιδιωτική παραλία
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Εστιατόριο
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
- Υπαίθριο μπάνιο
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Στεγνοκαθαριστήριο
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Buzios Com Estilo Βίλα;
Porto da Barra Búzios, Παραλία Manguinhos και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Buzios Com Estilo Βίλα. - ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Buzios Com Estilo Βίλα;
Οι πελάτες της η Buzios Com Estilo Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Buzios Com Estilo Βίλα;
Η Buzios Com Estilo Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα αποτελεί 271$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε παραθεριστική κατοικία;
Παραθεριστική κατοικία δέχεται μόνο Visa και Maestro. - ❓
Η Buzios Com Estilo Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Buzios Com Estilo Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Buzios Com Estilo Βίλα;
Οι πελάτες της η Buzios Com Estilo Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.